دوشنبه ٢ مهر ١٣٩٧

دانشگاه شاخص روشن زندگی آینده در دو بعد تحرک و نشاط و مدیریت علمی و نیز تربیت اخلاقی و دینی است.همانطور که امام راحل عزیز به روشنی اشاره فرمودند : اگردانشگاه اصلاح شود آینده جامعه نیز نیز اصلاح خواهد شد. برهمین اساس در انسجام امور دانشگاه باید هر قدر که ممکن است با پختگی و سنجیدگی عمل کرد تا از بروز هر گونه مشکلی در این زمینه جلوگیری به عمل آید و این امر نیز در سایه ارتباطات عاقلانه و برنامه ریزی واقع بینانه امکان پذیر خواهد بود.

یکی از رسالت های دانشگاه ، فراهم نمودن تمهیدات لازم جهت ارتقاء و بهبود شرایط لازم برای زندگی سالم و کیفی جهت تک تک آحاد و جامعه است. دانشجویان باید درزمینه های علمی ،فرهنگی و مهارتهای اجتماعی به گونه ای تربیت شوند که بتوانند به عنوان عضو موثر جامعه انسجام وظیفه نموده و قله های علم و اخلاق ومعرفت را فتح نمایند. دانشجویان عزیز بدانید که شما آینده سازان این کشور هستید. اعتماد به نفس خود که رمز پیشرفت علمی و فناوری کشور است را در خود تقویت کنید و بدانید که استقلال کشور در گرو استقلال علمی آن است.

  • حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به عنوان وسیع ترین حوزه که مدیریت امور دانشجویی آن شامل : اداره فارغ تحصیلان ،مشمولین، خوابگاه، تغذیه، نقل وانتقلات ومیهمانی، کمیته انظباطی دانشجویان ، ایاب وذهاب ، کار دانشجویی ، انتشارات، کانون هلال احمر، شورای مشورتی دانشجویی، مرکز مشاوره دانشجویی. مدیریت فرهنگی و اجتماعی آن شامل: امور فرهنگی برادران و خواهران ، کانون قرآن و عترت خواهران و برادرانٰٰٰٔ ، ستاد اقامه نماز ، امور فوق برنامه فرهنگی و نیز ده کانون فعال فرهنگی می باشد که با زیر مجموعه های خود تلاش دارد با ارائه خدمات دانشجویی و فرهنگی  زمینه ارتقای علمی و فرهنگی شما عزیزان را فراهم نماید.امیدوارم با همیاری شما دانشجویان عزیز سالی را که با نام «اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال» مزین شده است را به درستی و موفیت به سرانجام برسانیم.


   تعداد بازدیدامروز

255

هفته گذشته

20,117

کل

650,933

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است