یکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با اتکال و استعانت از نیروی لایزال الهی فعالیت خود را در سال 1364   آغاز نموده  و هم اکنون از وضعیت و توان مالی مطلوب و روبه رشدی برخودار می باشد. بررسی و تجزیه و تحلیل صورتهای مالی اساسی و آمار و  ارقام مربوط به در آمد و هزینه حاکی از این واقعیت است که این واحد دانشگاهی  حول محور مدیریت که همانا حرکت از وضع موجود به سمت وضعیت مطلوب می باشد را استراتژی و اساس کار خود قرار داده است. در بررسی  از عملکرد چند ساله واحد با برنامه‌ریزی‌های گوناگونی  مواجه می‌شویم که از جمله آن می‌توان به برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و میان‌مدت و بلندمدت اشاره کرد.

 روند روبه رشد شهریه و صرفه‌جویی در هزینه‌ها در طی چند سال گذشته موجبات  توسعه و تجهیز دانشگاه و گسترش کمیت و ارتقای کیفیت آموزشی که از مهمترین اهداف مدیریت واحد تلقی می‌گردد را رقم زده و متجلی ساخته است و آینده روشنی را در اذهان ترسیم می‌نماید.  از جمله عوامل دیگری که رشد و شکوفایی واحد را بازگو می‌نماید تقلیل هزینه‌ها و تسهیم بهینه آن می‌باشد به  نحوی که حوزه‌های مختلف دانشگاه را از آثار مخرب آسیب‌پذیری و اختلال  مبرا داشته است.

تشکیل جلسات منظم و مختلف از پیش تعیین شده درحوزه‌های مربوطه اعم از کمیسیون معاملات و کمیته اعطای وام و کمیته بودجه  و ... از اقدامات مهم و اساسی دیگر واحد بوده است که در تسریع و تحقق امور نقش بسزایی داشته است. باشد که با همتی والاتر و درایتی بی‌نظیر در راه تحقق اهداف و آرمانهای دانشگاه که گسترش علم و فرهنگ اصیل اسلامی است گامهای موثرتری برداریم.

این حوزه در برگیرنده مشاغلی از جمله:

1- مدیر امور مالی 2- رئیس اداره حسابداری 3- حسابداران و کارشناسان امور مالی  می‌باشد.    تعداد بازدیدامروز

1,816

هفته گذشته

15,017

کل

1,460,832

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است