جمعه ١٣ تیر ١٣٩٩

تعداد بازدید: ٩٨
 
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد

برگزاری کلاس ها به صورت مجازی - اطلاعیه شماره 2

کد اطلاعیه: ١٠٤٩
تاریخ اطلاعیه: ١٩ اسفند ١٣٩٨ ساعت ٨:٧


بسمه تعالی

با عرض سلام و آرزوی صحت و سلامت برای کلیه دانشجویان، پیرو اطلاعیه شماره 1 و در پاسخ به برخی نگرانی های کلیه دانشجویان گرامی، در خصوص مشکلات برگزاری کلاس به صورت مجازی نکاتی در این باره اعلام می‌گردد، لطفاً با دقت مطالعه فرمائید.

 

1- سایت آموزش مجازی واحد خرم آباد در حال تکمیل و بارگذاری است و انشاءالله با تلاش‌های شبانه روزی همکاران و طی دو یا سه روز آینده تکمیل شده و متعاقباً آدرس آن در سایت اصلی واحد (khoiau.ac.ir) و سایت انتخاب واحد (edu.khoiau.ac.ir) اطلاع رسانی خواهد شد. لطفاً تا زمان اعلام رسمی در سایت‌های فوق از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با واحد و یا با همکاران واحد الکترونیکی اکیداً خودداری فرمائید.

2- با توجه به اینکه تعداد زیادی از دانشجویان اعلام می‌کنند که امکان دسترسی به سیستم کامپیوتری جهت استفاده از کلاسها را ندارند، لذا به اطلاع این دسته از عزیزان می‌رسانیم که دانشجویان برای ورود به کلاسها می‌توانند علاوه بر کامپیوتر از گوشی‌های موبایل‌ هوشمند هم استفاده کنند.

3- در صورت استفاده از موبایل و یا کامپیوتر لازم است نرم افزارهای مورد نیاز را بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود دانلود و نصب کنید.

4- ملزومات موردنیاز، فیلمها و فایلهای آموزشی جهت استفاده از کلاسهای مجازی به همراه نرم افزارهای موردنیاز (کامپیوتر و موبایل) در آدرس زیر:

azad.iauec.ac.ir/support

 قرار داده شده، لطفاً با مراجعه به سایت مذکور ضمن مشاهده فیلم‌ها و مطالعه راهنماها، نرم افزارهای مورد نیاز را متناسب با کامپیوتر و یا موبایلتان دانلود و نصب کنید.

5- با توجه به اینکه اطلاع رسانی در خصوص روز و ساعت برگزاری کلاسهای آنلاین از طریق پیامک انجام می‌شود، لذا چنانچه شماره موبایل ثبت شده شما در سیستم آموزش (شماره ای که زمان ثبت نام، ثبت کرده اید) تغییر کرده با مراجعه به سایت (edu.khoiau.ac.ir) و انتخاب گزینه سایر و سپس انتخاب گزینه ثبت موبایل، شماره موبایل جدید خود را ثبت کنید. لازم به ذکر است چنانچه دریافت پیامکهای تبلیغاتی را برای خط خود غیرفعال کرده باشید پیامکهای ارسالی از طرف دانشگاه را دریافت نخواهید کرد.

6- فقط کلاسهایی که از طریق پیامک اعلام می‌شوند بصورت آنلاین برگزار می‌گردند و برای بقیه کلاسها اساتید محترم از طریق سایت آموزش مجازی (که طی روزهای آتی آدرس آن اعلام خواهد شد) فایل‌های صوتی، کتاب، جزوه و یا پاورپوینت های مورد نیاز دانشجویان را بارگذاری خواهند کرد.

7- همکاران ما در حوزه فناوری اطلاعات به عنوان پشتیبان در زمان برگزاری کلاسها آمادگی دارند تا بصورت تلفنی راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

شماره تماس پشتیبان هر دانشکده به همراه سایر توضیحات تکمیلی در وب سایت واحد (khoiau.ac.ir) طی روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

انشاءالله با کمک و همراهی شما عزیزان نهایت استفاده را از فرصت موجود داشته باشیم.

 

 

   تعداد بازدیدامروز

955

هفته گذشته

56,864

کل

3,189,389

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است