English   |     |     |   دوشنبه 2 اسفند 1395   


تاريخ و زمان انتشار :        15 تیر 1395 ساعت 7:38 تعداد بازديد کنندگان:           672
جلسه شورای مرکزی تشکل های اسلامی –سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستانبرگزاری جلسه شورای مرکزی تشکل های اسلامی –سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان
جلسه شورای مرکزی تشکل های اسلامی –سیاسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با حضور دکتر یدالله ملکی دبیر هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ، دکتر بهروز دوستی نماینده ریاست عالی دانشگاه در تشکل های دانشجویی استان و حجت الاسلام مهدی قدرتی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در سالن اجتماعات ساختمان شهید توکل مصطفی زاده واحد خرم آباد برگزار شد.
در این جلسه دکتر ملکی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان گفت: همه تشکل های دانشجویی صرف نظر از سلایق سیاسی از یک حقوق مساوی برخوردار هستند و مدیریت استان همه این تشکل ها را به صورت برابر در نظر دارد.
وی افزود: تشکل های دانشجویی بایستی در چارچوب قانون و  بر اساس ضوابط تعریف شده شورای نظارت بر فعالیت تشکل ها عمل کنند.
 در ادامه دکتر بهروز دوستی نماینده ریاست عالی دانشگاه در تشکل های  دانشجویی استان لرستان گزارشی از فعالیت تشکل های دانشجویی استان ارائه کرد و گفت: در استان لرستان 11 تشکل قانونی و دارای انتخابات وجود دارد که با توجه به تعداد یکصد تشکل فعال دانشجوی در دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور ، میانگین بسیار خوبی است که می توانند در راستای تعمیق فعالیت های فرهنگی بازوی توانمندی برای دانشگاه باشند.
دوستی با اشاره به توجه ویژه ریاست عالی دانشگاه به تشکل های دانشجویی بر دوری تشکل های دانشجویی از فعالیت های سیاسی بی نتیجه و حمایت از همه سلایق سیاسی در چارچوب نظام و بدون توجه به یک جریان و گرایش خاص تأکید کرد و گفت: تشکل های دانشجویی باید در یک فضای آرام و مناسب به فعالیت خود ادامه دهند تا در یک بستر مناسب به بلوغ فکری لازم برسند.
وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با نمایندگان تشکل های دانشجویی اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار بر انس با قرآن و ادعیه ، عزم و اراده قوی در مقابل تبلیغات دشمن ، حفظ و تقویت تقوی در رفتارهای فردی و عمومی ، پرهیز از برگزاری اردوهای مختلط ، مطالبه گری ، اطلاع دقیق و مستدل از مسائل روز، توجه به سبک زندگی اسلامی ایرانی و استکبار ستیزی تأکید نمودند.
در بخش دیگری از این جلسه حجت الاسلام قدرتی مسئول دفتر نهاد نماینگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز مهمترین وظیفه تشکل های دانشجویی را خودسازی دانست و افزود : تشکل های دانشجویی باید در مسائل روز کشور حضور فکری و در مواقع ضروری حضور فیزیکی مناسب داشته باشند.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام روح الدین دریکوند رئیس شورای هیأت های مذهبی کشور در خصوص برکات و معنویات در ماه مبارک رمضان سخنرانی کرد

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد خرم آباد می باشد
Designed By: AF Danesh