جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧

تعداد بازدید: ١٧٣
 

آنا:

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: شهید حججی نشانه حقانیت خداوند بوده است


کد خبر: ٣٠٠٤١

تاریخ انتشار:به گزارش خبرگزاری آنا لرستان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی شامگاه دوشنبه طی دیداری با خانواده شهید حججی که در دفتر بیت امام‌جمعه خرم‌آباد با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی لرستان، مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی لرستان، مدیرکل تبلیغات اسلامی و جمعی از روحانیون برگزار شد، اظهار داشت: شهید حججی و امثال حججی‌ها که از مسلمانان سوریه و عراق دفاع می‌کنند، افتخاری برای مکتب اهل‌بیت و انقلاب اسلامی ایران هستند.

وی با بیان این که رشادت‌های این شهید مدیون مادر گرامی ایشان است، افزود: این شخصیت پرآوازه که با شجاعت و صلابت به شهادت رسید، تربیت‌شده مادری دلسوز است که وی را باروحیه ایثارگری پرورش داده است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان ساخت: زحماتی که مادر این شهید و خانواده ایشان برای شهید حججی نموده‌اند، نزد خداوند اجر عظیم دارد.
آیت‌الله میرعمادی با بیان این که تفقد رهبر معظم انقلاب به شهید حججی و خانواده‌اش نشان از حقانیت دارد، اظهار داشت: هیچ اثری بالاتر از این وجود ندارد که خون یک شهید، ملتی را به حرکت دربیاورد.

وی با اشاره به این که تمام جوانان ایرانی اعم از مذهبی و غیرمذهبی به رشادت شهید حججی افتخار می‌کنند، اظهار داشت: افرادی در مورد این شهید صحبت می‌کردند که شاید تاکنون یک‌بار هم رنگ مسجد و دین را ندیده باشند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این که "حججی" نشانه‌ای از نشانه‌های خداوند است، افزود: شهادت این جوان تأثیر زیادی بر جامعه گذاشت و دل‌های فراوانی را دگرگون کرد.
آیت‌الله میرعمادی تصریح کرد: پس از شهادت محسن حججی، حجم داوطلبان برای دفاع از حرم در سوریه چند برابر شد و از حکایت از عشق و علاقه جوانان به شهادت دارد.
وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: مسؤولیت ما در برابر شهیدان سنگین است و با شهادت هر نفر، مسؤولیت ما سنگین‌تر می‌شود و باید احساس مسؤولیت بیشتری نسبت به نظام، رهبری و انقلاب داشته باشیم.
پس از پایان این دیدار، نماینده ولی فقیه در استان با تقدیم یادبود و لوح سپاس از خانواده شهید حججی تجلیل نمودند.

    تعداد بازدیدامروز

2

هفته گذشته

31,936

کل

750,514

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است