سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧

تعداد بازدید: ٢٠٣
 

:

اولین رویداد کارآفرینی Startup weekend با محوریت توریسم و کشاورزی


کد خبر: ٢٩٠٤٣

تاریخ انتشار:اولین رویداد کارآفرینی Startup weekend  با محوریت توریسم و کشاورزی در تاریخ های 8 تا 10 آذر ماه توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می شود. علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌تواند به آدرس اینترنتی http://idoka.ir مراجعه نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس شورای پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و معاون پژوهش و فناوری واحد خرم آباد گفت: «با توجه به نیازسنجی جامعه‌ استانی و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوۀ لرستان، و در راستای استفاده از خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی دانشجویان، اعضای هیات علمی و صاحبان ایده دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد با همکاری سایر واحدهای استان و بنیاد نخبگان با کسب مجوز از سازمان مرکزی و معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد که اولین رویداد کارآفرینی Startup weekend  با محوریت توریسم و کشاورزی در تاریخ های 8 تا 10 آذر ماه توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می شود. علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌تواند به آدرس اینترنتی http://idoka.ir مراجعه نمایند.
دکتر رضا دریکوند افزود: «در همین راستا از چند ماه قبل برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم برای اجرای هرچه بهتر این رویداد انجام شده، امیدواریم که دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان و دستگاههای مرتبط با موضوع در برگزاری هرچه با شکوه تر این رویداد این واحد دانشگاهی را یاری کنند.»

دریکوند یادآور شد که به ایده‌های برتر که بر اساس نظر داوران انتخاب خواهد شد جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.   تعداد بازدیدامروز

68

هفته گذشته

31,567

کل

737,851

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است