English   |     |     |   سه شنبه 30 آبان 1396   


تاريخ و زمان انتشار :        10 آبان 1396 ساعت 12:53 تعداد بازديد کنندگان:           87
اولین رویداد کارآفرینی Startup weekend با محوریت توریسم و کشاورزیاولین رویداد کارآفرینی Startup weekend  با محوریت توریسم و کشاورزی در تاریخ های 8 تا 10 آذر ماه توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می شود. علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌تواند به آدرس اینترنتی http://idoka.ir مراجعه نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس شورای پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و معاون پژوهش و فناوری واحد خرم آباد گفت: «با توجه به نیازسنجی جامعه‌ استانی و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوۀ لرستان، و در راستای استفاده از خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی دانشجویان، اعضای هیات علمی و صاحبان ایده دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد با همکاری سایر واحدهای استان و بنیاد نخبگان با کسب مجوز از سازمان مرکزی و معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد که اولین رویداد کارآفرینی Startup weekend  با محوریت توریسم و کشاورزی در تاریخ های 8 تا 10 آذر ماه توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می شود. علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌تواند به آدرس اینترنتی http://idoka.ir مراجعه نمایند.
دکتر رضا دریکوند افزود: «در همین راستا از چند ماه قبل برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم برای اجرای هرچه بهتر این رویداد انجام شده، امیدواریم که دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان و دستگاههای مرتبط با موضوع در برگزاری هرچه با شکوه تر این رویداد این واحد دانشگاهی را یاری کنند.»

دریکوند یادآور شد که به ایده‌های برتر که بر اساس نظر داوران انتخاب خواهد شد جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد خرم آباد می باشد
Designed By: AF Danesh