English   |     |     |   دوشنبه 2 اسفند 1395   


تاريخ و زمان انتشار :        21 بهمن 1394 ساعت 13:32 تعداد بازديد کنندگان:           260
دعوت رییس دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمنبه گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در متن این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم»

اگر پروردگارتان را یاری دهید، او نیز یاور شما خواهد بود و گام‌های شما را استوار می‌کند.

بیست و دوم بهمن یادآور روزی است که مردم مومن و مسلمان ایران به یاری خداوند شتافتند و طبق وعده الهی پروردگارشان یاری‌گرشان شد و توانستند کاخ ظلم و ستم را ویران کنند. ملتی که با مشت‌های گره کرده‌شان ندای حق‌طلبی خمینی کبیر را به جان و دل شنیدند و نشان دادند که پیروزی نهایی با ایمان حاصل خواهد شد و با ایمان می‌توان بر هر قدرت باطلی فائق آمد.

اکنون سی و هفت بهار از آن ایستادگی شگرف ملت و پیروزی حق می‌گذرد و نهال نوپای انقلاب اسلامی امروز به درختی تنومند بدل گشته است. بر ماست که همچنان نگاهبان این شجره طیبه که ثمره خون هزاران شهید است، باشیم و دعوت مقام معظم رهبری را با جان و دل پذیرا باشیم و دوشادوش یکدیگر در روز بیست و دوم بهمن با حضور خویش نسیم وحدت و همبستگی را در کوچه‌ها و خیابان‌های شهرمان به حرکت در آوریم.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی که بی‌شک ثمره انقلاب مردم مسلمان ایران و نماد حضور مردم در صحنه علم و دانش است، از همگان به خصوص جامعه علمی کشور دعوت می‌کنم که در این حرکت عظیم مردمی سهیم باشند. باشد که عزت و استقلال جمهوری اسلامی ایران بیش از این برای جهانیان شناخته شود.

حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد خرم آباد می باشد
Designed By: AF Danesh