دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧

تعداد بازدید: ٥١٩
 

روابط عمومی واحد:

اسکان 2200 نفر از مهمانان نوروزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


کد خبر: ١٨٠٣٧

تاریخ انتشار:همه ساله استان لرستان به دلیل جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان و برخورداری از آب و هوای مطلوب  و نیز قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شمال - جنوب  کشور میزبان جمع کثیری از هموطنان عزیز در ایام نوروز می باشد.

در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد به منظور بهره گیری همکاران گرامی سایر واحد های دانشگاه آزاد اسلامی از تعطیلات ایام نوروز با تجهیزمهمان سرای اساتید با شش سوئیت و نیز دو ساختمان خوابگاه با 45 اتاق و هر اتاق با ظرفیت هشت تخت  با امکاناتی رفاهی  نظیر حمام، فرش ،تلویزیون ،پتو ،یخچال ، اجاق گاز، مواد شوینده و بهداشتی و ... تلاش کرد تا فضای لازم را برای پذیرائی از مهمانان نوروزی فراهم نماید.

علی رضا دالوند  رئیس ستاد اسکان این واحد دانشگاهی با اعلام این خبر افزود: در ایام تعطیلات نوروزی واحد خرم آباد  از تاریخ 26 اسفند 95 تا 14 فروردین96  پذیرای  2200نفر در قالب 550  خانواده از همکاران سایر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بود.

دالوند در ادامه گفت در این ایام سیزده نفر از همکاران این واحد در سه شیفت و به صورت شبانه روزی در خدمت این مهمانان گرانقدر بودند.

وی افزود: در این مدت بروشورهائی در رابطه با معرفی مکان های تاریخی و طبیعی استان لرستان در اختیار مهمانان قرار گرفت و راهنمائی های لازم در رابطه با مسیرهای بازدید از این مکان ها به این عزیزان ارائه گردید که با استقبال فراوانی مواجه گردید.   تعداد بازدیدامروز

1,543

هفته گذشته

15,374

کل

330,589

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است