English   |     |     |   جمعه 6 اسفند 1395   


تاريخ و زمان انتشار :        3 مهر 1395 ساعت 10:36 تعداد بازديد کنندگان:           924
تثبیت هفتاد رشته در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در واحد خرم آبادهفتاد رشته در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری  در واحد خرم آباد تثبیت و در دفترچه آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی ثبت شد.

دکتر یدالله ملکی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های به عمل آمده و با مهیا کردن شرایط لازم و جذب اعضای هیأت علمی مورد نیاز ،  این تعداد رشته در واحد خرم آباد تثبیت و در دفترچه آزمون ثبت شد که از این تعداد 57 رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 13 رشته در مقطع دکتری هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد  تثبیت این تعداد رشته در واحد خرم آباد را جهشی مبارک در راستای توسعه همه جانبه واحد خرم آباد عنوان کرد. و افزود : در واحد خرم آباد  همچنین به دنبال این هستیم که  رشته های پیراپزشکی نیز  توسعه پیدا کند و امید واریم  ظرف چند سال آینده بتوانیم رشته پزشکی را در این واحد تأسیس و با احداث یک بیمارستان فوق تخصصی هم نیاز این رشته را تأمین کنیم و هم خدمتی به مردم این استان ارائه نماییم وهم درآمدزایی قابل توجهی برای واحد داشته باشیم اقدامات دیگری را  نیز در نظر داریم که باید از شرایط و زمان کمک گرفت .

وی در ادامه توسعه تحصیلات تکمیلی را یکی از سیاست های راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و تصریح کرد: با توجه به نیاز استان لرستان و تقاضایی که برای تحصیلات تکمیلی در استان لرستان مشاهده می شود سعی می شود رشته هایی متناسب در  پاسخ به نیاز جوانان و علاقمندان به ادامه تحصیل در   استان  تاسیس و راه اندازی شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  در بخش دیگری از صحبت هایش  گفت: خوشبختانه در پایش های استانی طبق ارزیابی عملکرد  و نمودار در حوزه های مختلف استان لرستان در سطح استان های موفق قرار و من حیث المجموع دانشگاه آزاد اسلامی استان بر اساس برنامه موفق عمل کرده و تلاش می شود  منبعد موفق تر از گذشته نیز  عمل کند.

نظر شما

نام:


ادرس پست الکترونيکی:


نظر شما:صفحه اصلی دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری تماس با ما نقشه دانشگاه دفتر تلفن پیوندهای مفید
کلیه حقوق وب سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد خرم آباد می باشد
Designed By: AF Danesh