دوشنبه ٢٧ دی ١٤٠٠نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ناپیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفت. پذیرفته شدگان می توانند از ساعت 10صبح روز چهارشنبه 29 دی ماه لغایت 6 بهمن با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته شدگان کلیه محل­‌های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته‌های گروه علوم پزشکی بهمن ماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته‌های گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرارگرفت. پذیرفته شدگان می توانند از ساعت 10صبح روز چهارشنبه 29 دی ماه لغایت 6 بهمن با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت‌نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته شدگان کلیه محل­های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته‌های گروه علوم پزشکی بهمن ماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به مصوبه نوزدهمین جلسه مورخ 1400/10/11 شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی، مقرر شد مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محلهایی که ظرفیت آنها خالی مانده، همراه با رشته محل‌های جدید انجام شود. آن دسته ازداوطلبان شرکت کننده درآزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در این دانشگاه هستند می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته از امروز چهار‌شنبه 22 دی ماه تا روز دو‌شنبه 27 دی ماه، با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر 100 کدرشته/ محل از مجموعه‌های امتحانی مجاز اقدام کنند.
ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد
مقررات انضباطی امتحانات مجازی پایانی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای دانشجویان عزیز به ویژه افرادی که در آزمون پایانی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، شرکت می نمایند آیین‌نامه تکمیلی انضباطی دانشجویان با محوریت آزمون/ ارزیابی مجازی دروس، بدین‌وسیله برخی از موارد مهم این آیین‌نامه که به عنوان تقلب و تخلف در این آزمون ها محسوب می شود به اطلاع شما عزیزان رسانده می شود:
مقررات انضباطی امتحانات مجازی پایانی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰
نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج تکمیل ظرفیت دوره کاردانی نا پیوسته و کارشناسی پیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرارگرفت. پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت 10صبح روز شنبه 25 دی ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته شدگان کلیه محل­های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
معرفی برگزیدگان دوره 26 مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان

مرحله استانی بیست وششمین دوره مسابقات شفاهی قرآن وعترت (ع) دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در رشته های ترتیل ،تحقیق،حفظ،اذان ودعاخوانی در سه سطح اساتید دانشجویان وکارکنان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، در این دوره از مسابقات در رشته ترتیل اساتید حسن رضا مرادی، در رشته تحقیق اساتید محمد حسن مقصودی ، در رشته ترتیل اساتید زهرا قاسمیان، در رشته ترتیل کارکنان زهرا حسنوند، در رشته ترتیل کارکنان برادر جابر چگنی، در رشته تحقیق دانشجویی عرفان پور مرادی، در رشته ترتیل دانشجویی حمید رضا سلگی، در رشته ترتیل دانشجویان کلثوم کثیر، در رشته تحقیق کارکنان علی یوسفوند، در رشته اذان محمود فرخی در رشته حفظ پنج جزءمحبوبه امینی تاری، در رشته تحقیق دانشجویی مهسا گودرزی ، در رشته اذان کارکنان جوادمویدی ودر رشته دعا خوانی رضا بیات به مرحله کشوری راه یافتند.
معرفی برگزیدگان دوره 26 مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان
دکتر سیدفضلی خبر داد؛ افزایش سقف و مدت بازپرداخت تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از افزایش سقف و مدت بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه شهریه دانشجویی در مقاطع مختلف تحصیلی از طریق بانک های قرض الحسنه رسالت و مهر ایران خبر داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سیدهادی سیدفضلی رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سقف و مدت بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه شهریه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع مختلف تحصیلی از طریق بانک های قرض الحسنه رسالت و مهر ایران افزایش یافته است، گفت: دانشجویان می توانند از ابتدای نیمسال دوم سال تحصیلی تحصیلی 1401-1400 در مقطع کاردانی تا سقف 100 میلیون ریال با بازپرداخت 24 ماهه، کارشناسی تا سقف 150 میلیون ریال با بازپرداخت 36 ماهه، کارشناسی ارشد تا سقف200 میلیون ریال با بازپرداخت 36 ماهه، دکتری تا سقف 300 میلیون ریال با بازپرداخت 36 ماهه و با نرخ کارمزد 2 الی 3 درصد از تسهیلات قرض الحسنه دانشجویی بهره مند شوند.
دکتر سیدفضلی خبر داد؛  افزایش سقف و مدت بازپرداخت تسهیلات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی
بهاروند اعلام کرد؛ اخذ پروانه فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی «امین» در واحد خرم‌آباد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد از اخذ پروانه فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی «امین» در این دانشگاه خبر داد. سیامک بهاروند اظهار کرد: به‌همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد پروانه فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی «امین» اخذ شد. وی اضافه کرد: با توجه به تأکید دانشگاه آزاد اسلامی و اعلام آیین‌نامه‌ای با عنوان «آیین‌نامه جامع مراکز مشاوره روانشناختی امین« به واحدهای دانشگاهی مبنی بر تشکیل مراکز مشاوره به صورت کلینیک و ارائه خدمات به صورت عمومی دنبال اخذ موافقت اصولی راه‌اندازی مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی «امین» پس از طی مراحل قانونی، پروانه فعالیت این مرکز از سوی سازمان بهزیستی استان لرستان صادر شد.
بهاروند اعلام کرد؛ اخذ پروانه فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی «امین» در واحد خرم‌آباد
در واحد خرم آباد برگزار شد : سوگواره ادبی – هنری مرد میدان

🔰 به مناسبت دومین سالروز شهادت سردار رشید سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش سوگواره ادبی- هنری مرد میدان با حضور شاعران و اهل قلم شهرستان خرم آباد در دانشکده ادبیات و علوم انسانی واحد خرم آباد برگزارشد. حجت الاسلام محسن قربانی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه وشهادت حضرت صدیقه طاهره (س) ، دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی المهندس را گرامی داشت. حجت الاسلام قربانی افزود : وقتی بعد از گذشت 2 سال از شهادت این شهید والامقام مقام معظم رهبری با بغض و گریه از وی یاد می کنند و مکتب سلیمانی را یک مدرسه درس آموز می دانند که قابل الگو برداری برای همه باشد نشان از این دارد که ما چه شخصت بزرگی را از دست داده ایم.
در واحد خرم آباد برگزار شد : سوگواره ادبی – هنری  مرد میدان
امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در گروه های غیر پزشکی در همه مقاطع غیر حضوری شد

🔻با توجه به واگذاری تصمیم نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم به استان ها و پیرو مصوبه شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی استان و به منظور کمک به جلوگیری از شیوع جدید ویروس کرونا و جلوگیری از جهش مجدد این بیماری مقرر شد امتحانات پایان ترم جاری در کلیه رشته ها و مقاطع گروه های غیر پزشکی موجود در استان به صورت غیر حضوری برگزار گردد. 🔸روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان
امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰   دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  در گروه های غیر پزشکی  در همه مقاطع غیر حضوری شد
قربانی: در فتنه سال 1388 برخی خواص و نخبگان هم مسیر درست را گم کردند

به مناسبت «9 دی روز بصیرت و روز میثاق امت با ولایت» ، مراسمی با حضور اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی درمحل یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد. حجت الاسلام محسن قربانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با گرامیداشت حماسه حضور مردم در یوم الله 9دی ، این روز را برگرفته از عشق و علاقه مردم به ولایت و نظام و نشانه ای از غیرت دینی مردم عنوان کرد. حجت الاسلام قربانی افزود: در سال 1388 بنای اشتباهی توسط برخی از افراد بی بصیرت گذاشته شد که مقام معظم رهبری با اشاره به فرمایشات امیر المومنین (ع) آن را فتنه نامید. قربانی با ذکر حوادث تاریخی صدر اسلام نظیر جنگ جمل و واقعه عاشورای حسینی گفت: در این حوادث تاریخی نیز فتنه اتفاق افتاد و عملا" حق و باطل مخلوط شد.
قربانی: در فتنه سال 1388 برخی خواص و نخبگان هم مسیر درست را گم کردند
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان 9 دی روز بصیرت و روز میثاق امت با ولایت را گرامی داشت

دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در آستانه 9 دی روز بصیرت و روز میثاق امت با ولایت طی پیامی این روز را گرامی داشت. در متن این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذینَ لا یُوقِنُونَ» (روم آیه 60) در تاریخ پر فراز و نشیب ایران اسلامی، همواره ایام و برهه های حساس و سرنوشت سازی وجود داشته که حضور آگاهانه، اعجاب آور و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران در این صحنه ها، حماسه هایی ماندگار، الهام بخش و عبرت آموز خلق کرده است. حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نیز یکی از این نقاط عطف در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات ملت ایران محسوب می شود که در آن مردم ولایتمدار نشان دادند پشتیبان ولایت فقیه بوده و از فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) پیروی می کنند و همیشه ایام حافظ آرمان های انقلاب اسلامی ایران خواهند بود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  9 دی روز بصیرت و روز میثاق امت با ولایت  را گرامی داشت
هاشمی: مراقب ایجاد سایش در ظرفیت‌های انقلابی باشیم

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: مراقب باشیم که سایشی میان ظرفیت‌های انقلابی ایجاد نشود و تلاش کنیم افراد را بر اساس شاخص‌های انقلاب، مکتب و اخلاق قضاوت و اندازه‌گیری کنیم. سیدمحمود هاشمی در جلسه مشترک شورای اداری و شورای بسیج دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: استادان بسیجی در دانشگاه‌ها جزء ظرفیت‌های انقلابی هر استان بوده و باید مراقب باشیم که سایشی میان ظرفیت‌های انقلابی ایجاد نشود و تلاش کنیم که افراد را بر اساس شاخص‌های انقلاب، مکتب و اخلاق قضاوت و اندازه‌گیری کنیم. رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: بسیج اساتید استان لرستان در برگزاری انتخابات اخیر جزء کانون‌ها و دفاتری بودند که بیشترین تلاش برای روی کارآمدن دولت انقلابی و تحقق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب اصلح را داشتند و این امر شایسته سپاس است.
هاشمی: مراقب ایجاد سایش در ظرفیت‌های انقلابی باشیم
برگزیدگان بیست و ششمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) واحد خرم آباد معرفی شدند

بیست وششمین دوره مسابقات شفاهی قرآن وعترت (ع) در رشته های ترتیل ،تحقیق،حفظ،اذان ودعاخوانی در سه سطح اساتید دانشجویان وکارکنان به مدت 2 روز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد . به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، در این دوره از مسابقات در رشته تحقیق اساتید حسن رضا مرادی، در رشته ترتیل اساتید مهدی رفتاری، در رشته ترتیل اساتید زهرا قاسمیان، در رشته ترتیل کارکنان زهرا حسنون،ترتیل برادران سید رمضان علیان، در رشته تحقیق دانشجویی عرفان پور مرادی، ترتیل دانشجویی سعید مومنی ،ترتیل دانشجویان کلثوم کثیر،در رشته تحقیق کارکنان علی یوسفوند ، در رشته اذان محمود فرخی در رشته حفظ پنج جزءمحبوبه امینی تاری، در رشته تحقیق دانشجویی فاطمه هدایت پور و در رشته اذان کارکنان جوادمویدی به مرحله استانی راه یافتند.
برگزیدگان بیست و ششمین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت (ع) واحد خرم آباد معرفی شدند
نشست علمی - فرهنگی بررسی ابعاد و اقدامات حقوقی انجام شده، در جنایت علیه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

با تلاش بسیج دانشج.یی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد نشست علمی- فرهنگی بررسی ابعاد و اقدامات حقوقی انجام شده، در جنایت علیه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. در این جلسه سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان شهید سلیمانی را یکی از بزرگترین شخصیت های فرهنگی جهان اسلام عنوان کرد و گفت: این شهید والا مقام توانست نگاه جامعه اسلامی را به شیعه، انقلاب اسلامی و ملت ایران عوض کند. وی اضافه کرد : شهید سلیمانی خود را سرباز ولایت میدانست و در مسیر ولایت بود و به همین دلیل خداوند مهر و محبت ایشان را در قلوب مؤمنین جاری ساختند.
نشست علمی - فرهنگی بررسی ابعاد و اقدامات حقوقی انجام شده، در جنایت علیه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

2,798

هفته گذشته

24,973

کل

10,382,554

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است