دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨بزرگداشت روز دانشجو در واحد خرم آباد

به مناسبت 16 آذر روز دانشجو و با تلاش دبیر خانه تشکل های اسلامی سیاسی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد مراسمی در این واحد دانشگاهی برگزار شد. دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با تبریک روز دانشجو یاد و خاطره شهدای انقلاب ، جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم را گرامی داشت . رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد گفت: دانشجویان به عنوان فرهیختگان و قشر مرجع جامعه باید با زنده نگهداشتن روح مطالبه گری و آرمان خواهی با روشنگری و شفاف سازی نسیت به عموم مردم در انتخابات فعال باشند .
نشست رئیس واحد خرم آباد با کارکنان این واحد دانشگاهی

سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در نشستی صمیمانه که در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد طی صحبت هایی با اشاره به اقدامات انجام شده در نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 گفت:خوشبختانه و با تلاش همکاران و با معرفی قابلیت ها و توانمندی های واحد خرم آباد و تشکیل ستاد ثبت نام و مشاوره در سطح شهر توانستیم نسبت به سال گذشته تعداد بیشتری از علاقمندان به ادامه تحصیل را جذب واحد خرم آباد کنیم و انتظار داریم همه همکاران همت کنند تا در نیمسال دوم نیز بتوانیم نسبت به سال گذشته دانشجویان بیشتری را جذب نماییم.
نشست رئیس واحد خرم آباد با کارکنان این واحد دانشگاهی
شهادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها تسلیت باد

دانشگاه آزاداسلامی واحد خرم آباد ،فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها راتسلیت عرض می نماید
 شهادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها تسلیت باد
روز دانشجو گرامی باد

دانشگاه آزاداسلامی واحد خرم آباد ضمن گرامیداشت 16آذر ،روز بیداری ،بصیرت واستکبار ستیزی ، رابه محضر تمام دانشجویان عزیز تبریک عرض می نماید (روابط عمومی واحد خرم آباد)
روز دانشجو گرامی باد
مراسم یادبود دانشجوی درگذشته واحد خرم آباد

در پی درگذشت مرحومه نسا رضوی دانشجوی رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با همت معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد مراسم یادبودی با حضور خانواده آن مرحومه، نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان ، مسئولین، کارکنان و دانشجویان خواهر دانشگاه در نمازخانه خوابگاه دانشجویی فاطمیه واحد خرم آباد برگزار شد. در این مراسم پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا به یاد این دانشجوی عزیز زیارت پر فیض عاشورا نیز قرائت شد.
مراسم یادبود دانشجوی درگذشته واحد خرم آباد
جلسه نقد کتاب در واحد خرم آباد

در ادامه سلسله نشست های گفتمان علمی انقلاب اسلامی جلسه نقد کتابی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد. در این نشست که به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد خرم آباد و دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان برگزار شد کتاب « مبارزه با فساد اداری با رویکرد اسلامی » تألیف حجت الاسلام دکتر ابو طالب خدمتی با حضور ناقدین دکتر حجت وحدتی و حجت الاسلام دکتر محمد رضا خدایی مورد نقد قرار گرفت.
جلسه نقد کتاب در واحد خرم آباد
جلسه نقد کتاب در واحد خرم آباد

با تلاش حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد و دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از سلسله نشست های گفتمان علمی انقلاب اسلامی جلسه نقد کتاب با عنوان «مبارزه با فساد اداری با رویکرد اسلامی » تالیف حجت الاسلام دکتر ابو طالب خدمتی روز دوشنبه 11/09/1398 ساعت 9:30 در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی این واحد دانشگاهی با حضو حجت الاسلام دکتر محمد رضا خدایی و دکتر حجت وحدتی مورد نقد قرار خواهد گرفت. دبیر علمی این نشست دکتر محمد حکاک خواهد بود.
جلسه نقد کتاب در واحد خرم آباد
آزمون ارزیابی جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان برگزار شد

آزمون ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه های آزاد اسلامی استان لرستان در بخش کتبی به صورت متمرکز به میزبانی واحد بروجرد برگزار گردید.
آزمون ارزیابی جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی  استان لرستان برگزار شد
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد صورت پذیرفت:انعقاد تفاهم نامه همکاری با آستان قدس رضوی

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با مدیریت پیشرفت منطقه ای آستان قدس رضوی در استان لرستان به امضاء رسید. سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه به منظور گسترش همکاری در توسعه پایدار علمی، فناوری ، اقتصادی و بازرگانی می باشد و بر اساس آن مقرر شده تا با تعیین اولویت ها و مزیت های نسبی استان لرستان و تولید دانش فنی اقداماتی در راستای اشتغالزایی فارغ التحصیلان دانشگاهی صورت گیرد .
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد صورت پذیرفت:انعقاد تفاهم نامه همکاری با آستان قدس رضوی
میز خدمت در واحد خرم آباد

به ابتکار حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد برنامه ای تحت عنوان میز خدمت روزهای سه شنبه هر هفته پس از برگزاری نماز ظهر و عصر در مسجد امام علی (ع) واحد خرم آباد برگزار خواهد شد. در این برنامه هرهفته یکی از مسئولین واحد حضور یافته و به سوالات و دغدغه های اساتید ، کارکنان و دانشجویان پاسخ خواهد گفت.
 میز خدمت در واحد خرم آباد
هفته بسیج گرامی باد

پیام تبریک دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان به مناسبت هفته بسیج
هفته بسیج گرامی باد
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد عنوان کرد؛ حمایت از ایده‌های نوآورانه در دانشگاه آزاد اسلامی

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد گفت: «در دانشگاه آزاد اسلامی از ایده‌های نوآورانه و فناورانه حمایت می‌شود.» رضا دریکوند ظهر امروز در کارگاه تبیین اهداف معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد اظهار کرد: «با توجه به تغییر رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت تحقیقات و فناوری سازمان مرکزی برنامه‌هایی برای توسعه پژوهش‌های تقاضامحور، آماده‌سازی دانشجویان برای ورود به بازار کار و کارآفرینی دارد و در این راستا برنامه‌های برای اجرا در واحدهای دانشگاهی تدوین شده است.»
معاون  پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد  اسلامی واحد خرم‌آباد عنوان کرد؛ حمایت از ایده‌های نوآورانه در دانشگاه آزاد اسلامی
آغاز ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 در مقاطع کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته ) بدون آزمون دانشجو می پذیرد. علاقندان به ادامه تحصیل در این دانشگاه می توانند تا مورخه 1398/10/30 با در دست داشتن اصل مدرک تحصیلی ، شناسنامه ، کارت ملی و یک قطعه عکس جهت ثبت نام و مشاوره رایگان به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد و یا ستاد ثبت نام واقع در میدان شهدا – نبش شهدای شرقی مراجعه نمایند. تلفن تماس : 09379161003-06633120394
 آغاز ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی  واحد خرم آباد
23آبان ؛ آغاز تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از روز پنج شنبه ۲۳ آبان ماه آغاز و تا روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت. به گزارش خبرگزاری آنا از مرکز سنجش و پذیرش، پیرو مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از روز پنج‌شنبه ۲۳ آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه ۲۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد که بر اساس کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند (اعم از پذیرفته‌شدگان یا مردودین اعلام نتیجه قبلی این مقطع و یا افرادی که در مرحله قبل انتخاب رشته نکرده‌اند) برای شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته/ محل در دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند طی روزهای فوق با مراجعه به سامانه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس http://azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. همچنین جدول رشته/محل‌های این مرحله از پذیرش دانشجو طی اطلاعیه ای در روز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه منتشر خواهد شد.
23آبان ؛ آغاز تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی
میلاد مسعود پیامبر مهربانی و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و ششمین ستاره پرفروغ آسمان امامت و ولایت حضرت امام صادق (ع) مبارک و فرخنده باد

مژده ای دل که مهین آیت یزدان آمد / مشعل راه هدی ختم رسولان آمد / تا زند پرچم توحید به هر بام و دری / بهر نابودی اصنام شتابان آمد / مسلمین را بده از قول خداوند نوید / اشرف خلق جهان نیّر تابان آمد /
میلاد مسعود پیامبر مهربانی و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و ششمین ستاره پرفروغ آسمان امامت و ولایت حضرت امام صادق (ع)  مبارک و فرخنده باد
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

6,377

هفته گذشته

81,440

کل

1,071,241

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است