پنج شنبه ٨ آبان ١٣٩٩دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان توهین به ساحت قدسی پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) را محکوم کردند

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در پی اهانت به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) با انتشار بیانیه ای این اقدام موهن و شیطانی را محکوم کردند . در این بیانیه آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ؛کافران می‌خواهند تا نور خدا را به گفتار باطل ( و طعن و مسخره) خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند کامل و محفوظ خواهد داشت. (سوره مبارکه صف صف/ آیه ۸) در روزهای اخیر شاهد اظهارات سخیف امانوئل ماکرون رئیس جمهور بی خرد فرانسه در حمایت از نشریه موهن «شارلی ابدو » در توهین به ساحت نورانی پیامبر مهر و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) بودیم که دل هر انسان آزاده و موحدی را به درد آورد .
مهندس حیدری خبر داد: تسهیلات ویژه دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود در ایام کرونا/ توافق با شرکت ملی پست و سازمان نظام وظیفه

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از امضای توافق‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و تمهیدات سازمان نظام وظیفه برای ارائه خدمات غیرحضوری به دانشجویان جدید این دانشگاه خبر داد. مهندس احمد حیدری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به امضای توافق‌نامه این دانشگاه با شرکت ملی پست در راستای ارائه خدمات غیرحضوری به دانشجویان جدید‌الورود، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، امسال برای نخستین‌بار ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی به صورت غیرحضوری در حال انجام است و پذیرفته‌شدگان تمامی مقاطع تحصیلی می‌توانند از طریق سامانه آموزشیار ثبت‌نام خود را برای نیمسال تحصیلی جاری انجام دهند.
مهندس حیدری خبر داد: تسهیلات ویژه دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود در ایام کرونا/ توافق با شرکت ملی پست و سازمان نظام وظیفه
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی در محکومیت توهین فرانسه به پیامبر اسلام(ص)

در پی توهین فرانسه به حضرت محمد(ص)، دانشگاه آزاد اسلامی بیانیه ای صادر و این حرکت ضداخلاقی را محکوم کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در پی توهین کشور فرانسه به پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص)، دانشگاه آزاد اسلامی بیانیه ای در محکومیت این حرکت ضدانسانی و ضداخلاقی صادر کرد. متن بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است: دشمنی سران کفر با پیام روشنی بخش اسلام سابقه دیرینه دارد. کافران همیشه برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی‌بخش پیامبران الهی از شیوه نخ‌نمای تمسخر استفاده می کردند.
بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی در محکومیت توهین فرانسه به پیامبر اسلام(ص)
کارنامه داوطلبان آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد

کارنامه داوطلبان آزمون های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد 1399 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، کارنامه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حضور داشتند و همچنین کارنامه متقاضیانی که در آزمون کارشناسی ارشد مجاز شده و در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کرده اند، منتشر شد. این کارنامه ها در پایگاه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://azmoon.org بارگذاری و در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.
کارنامه داوطلبان آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد
آخرین جزئیات اعلام نتایج کارشناسی ارشد 99 دانشگاه آزاد اسلامی

آخرین جزئیات نتایج کارشناسی ارشد 99 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج آزمون کارشناسی ارشد 1399 دانشگاه آزاد اسلامی روز دوشنبه 5 آبان توسط سازمان سنجش آموزش کشور بر روی سامانه www.sanjesh.org قرار گرفت. کارنامه کلیه داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز شده و انتخاب رشته کرده اند، متعاقباً از طریق سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org منتشر خواهد شد.
آخرین جزئیات اعلام نتایج کارشناسی ارشد 99 دانشگاه آزاد اسلامی
نتایج آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور بر روی سامانه www.sanjesh.org قرار گرفت. کارنامه کلیه داوطلبانی که در مصاحبه مجازی این دوره در دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند، متعاقباً از طریق سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.orgمنتشر خواهد شد. پذیرفته شدگان می توانند از روز چهارشنبه 7 آبان ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. لازم به ذکر است پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است مراجعه کنند.
نتایج آزمون دکتری تخصصی 1399 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
برگزاری دومین وبینار تشکل های دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان

دومین وبینار تشکل های دانشگاهیان آزاد اسلامی استان لرستان با حضور مهندس روزبهانی مدیرکل تشکل های دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی، مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و جمعی از اساتید و دانشجویان منتخب عضو تشکل های دانشگاهیان در بستر نرم افزار دان برگزار شد.
برگزاری دومین وبینار تشکل های دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان
مراحل شش گانه ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی

داو طلبان گرامی می توانند با توجه با این راهنمای تصویری مراحل ثبت نام خود در دانشگاه آزاد اسلامی را به انجام برسانند.
مراحل شش گانه ثبت نام  در دانشگاه آزاد اسلامی
تمدید ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار تا 10 آبان ماه

ثبت نام پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی درمقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار تا روز شنبه 10 آبان ماه تمدید شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی درمقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی که تاکنون موفق به ثبت نام در سامانه آموزشیار نشدند، می توانند با مراجعه به سامانه فوق به آدرس edu.iau.ac.ir نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای مقطع مورد نظر خود را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
تمدید ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار تا 10 آبان ماه
تقدیر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از پرسنل خدوم دانشگاه

دکتر سیامک بهاروند دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان طی پیامی از همکاران گرانقدر و تلاشگر واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان که در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا دست از تلاش و کوشش در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی دانشگاه خصوصا ارائه خدمات به دانشجویان و همچنین فعالیت بی وقفه برای جذب دانشجو از هیچ کوششی دریغ ننموده اند قدردانی کردند.
تقدیر ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از پرسنل خدوم دانشگاه
از طرف سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد تقدیر شد

بر اساس ارزیابی های انجام گرفته توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص اجرای برنامه های ابلاغی «تکریم هفته دفاع مقدس » واحد خرم آباد مورد تقدیر قرار گرفت. دکتر حمید رضا زهره ای معاون فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد با اعلام این خبر گفت: حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد بر اساس ارزیابی های صورت گرفته و به دلیل اهتمام ویژه در اجرای برنامه های شایسته ودرشان هفته دفاع مقدس و تجلیل از رزمندگان و ایثار گران 8سال دفاع مقدس ، فعالیت های مثبت درفضای مجازی ، برپایی سنگر مقاومت و تبین ارزش های جهاد وشهادت و تجلیل از خانواده معظم شهدا بعنوان واحد برگزیده وممتاز در این زمینه شایسته دریافت لوح سپاس وتقدیر از طرف سازمان مرکزی دانشگاه شده است . زهره ای ضمن تبریک این موفقیت به همه همکاران گرانقدر دانشگاهی گفت: امید است همواره در مسیر ارزشمند ومتعالی شهدا و رهرو آرمان های ایشان باشیم
 از طرف سازمان مرکزی  دانشگاه آزاد اسلامی  حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد تقدیر شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی رایگان شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سامانه‌های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی به دستور رئیس‌جمهور از فردا به صورت رایگان از طریق شبکه ملی اطلاعات در دسترس است. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران، گفت: از سوی حدود یک میلیون دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی مطالبه‌ای صورت گرفت مبنی بر اینکه سامانه‌های این دانشگاه رایگان نشده و دانشجویان برای استفاده از آموزش فضای مجازی دچار مشکل هستند. آذری جهرمی افزود: امروز با آقای رئیس‌جمهور صحبت کردیم و ایشان دستور دادند همه سامانه‌های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت رایگان از طریق شبکه ملی اطلاعات در دسترس باشد. وی اظهار داشت: این اتفاق از فردا انجام می‌شود و تمام سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت رایگان خواهد بود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:  سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی رایگان شد
راهنمای پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در سامانه آموزشیار (بخش دوم)

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته، کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی به صورت زیر می باشد. دانشجویان گرامی می توانند با توجه به راهنمای زیر با مراجعه به سایت آموزشیار نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.
راهنمای پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی  سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در سامانه آموزشیار  (بخش دوم)
راهنمای پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در سامانه آموزشیار (بخش اول )

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته، کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آزاد اسلامی به صورت زیر می باشد. دانشجویان گرامی می توانند با توجه به راهنمای زیر با مراجعه به سایت آموزشیار نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.
راهنمای پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی  سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در سامانه آموزشیار  (بخش اول )
با ابلاغ دستورالعملی : جزئیات بازگشت به تحصیل پذیرفته‌شدگان و دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته‌های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

معاون علوم انسانی و هنر و معاون علوم، مهندسی و کشاورزی، دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان باز مانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کردند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر و دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی، دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان باز مانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استانها ابلاغ کردند.
با ابلاغ دستورالعملی : جزئیات بازگشت به تحصیل پذیرفته‌شدگان و دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته‌های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

4,355

هفته گذشته

129,756

کل

4,674,315

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است