جمعه ٢٦ دی ١٣٩٩« آه از اندوه ریحانه رسول »

فاطمه علیهاالسلام ، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏ کشید و در کوچه‏ های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می‏شد. سیلی ستم و تازیانه کینه را به جان خرید تا هجوم تندبادِ انکار، شمع حقیقت را خاموش نکند. افسوس از سوره کوثر که در آن خانه گِلین، همسایه اهالی غفلت و سنگدلی شد! آه از زمزمه ‏های شرحه شرحه بتول که در نیمه‏ شبِ سجاده و تسبیح، ارکان عرش را به لرزه می ‏افکند! آه از ریحانه رسول خدا صلی‏ الله‏ علیه ‏و‏ آله که در مشام حسادتِ زمین، به هدر می‏رفت و چشمانِ حقیقت‏ ستیز زمانه، رخساره طهارتش را طاقت نداشت. شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت و تعزیت باد.
قدردانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از همکاران دانشگاهی

در پایان حضور معاون محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در پیامی از زحمات تمامی همکاران و عوامل اجرایی در امر برگزاری جلسات چند روزه ی اخیر که با تقدیر و تشکر کرد. متن این پیام بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم خداوند را شاکریم که با همت والا و تلاش بی دریغ همه ی همکاران و عوامل اجرایی ، شاهد برگزاری جلساتی با حضور دکتر فرزاد جهان بین معاون محترم فرهنگی و دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بودیم . لذا بر خود لازم می دانم از مساعی ارزشمند و مسؤلیت پذیری همه ی همکاران سختکوش در بخش های مختلف واحد و استان که در این امر ما را یاری رسانیدند ، تشکر و تقدیر کنم . بدون شک همکاری خالصانه و دلسوزی همه ی شما عزیزان موجب دلگرمی مسئولین دانشگاه در دستیابی به قله ها ی رفیع علمی و پویایی هر چه بیشتر در توسعه کمی و کیفی خدمت رسانی به دانشجویان خواهد بود . از درگاه خداوند متعال سربلندی و موفقیت روزافزون همه ی شما همکاران گرامی را خواستارم .
قدردانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از همکاران دانشگاهی
ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

ثبت نام پذیرفته شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بهمن ماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی تا شنبه (4 بهمن) تمدید شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام پذیرفته شدگان، پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بهمن ماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی که از روز شنبه 20 دی ماه آغاز شده بود تا شنبه 4 بهمن ماه ادامه دارد. نتایج دوره های مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بهمن ماه پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.net قرار گرفت. پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.
ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

ثبت نام پذیرفته شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا شنبه (4 بهمن) تمدید شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام پذیرفته شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که از روز 22 دی ماه آغاز شده بود تا شنبه (4 بهمن) ادامه دارد. داوطلبانی که در پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند، می توانند برای مشاهده نتیجه خود به سایت آن سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه کنند. پذیرفته شدگان می توانند تا روز شنبه 4 بهمن ماه 99 با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس http://edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس http://sanjesh.iau.ir قرار گرفته است، مراجعه کنند
ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با خانواده دانشجوی شهید منوچهر کرمی

دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با حضور در منزل شهید منوچهر کرمی ، با خانواده این شهید والامقام دیدار و با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خانواده این شهید عزیز تجلیل به عمل آورد. گفتنی است این شهید والامقام که خود نیز فرزند شهید بود، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا واحد خرم آباد بود که در سال 95 13 در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت رسید در این دیدار مبارک آبادی رییس بازررسی و نظارت منطقه، حجت الاسلام مومنی منش معاون فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان و علی یوسفوند مسئول ستاد شاهد و ایثارگران واحد خرم آباد حضور داشتند.
دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با خانواده دانشجوی شهید منوچهر کرمی
در واحد خرم آباد برگزار شد: همایش پیاده روی یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

به مناسبت نخستین سالروز شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و با همت مدیریت تربیت بدنی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی واحد خرم آباد همایش پیاده روی با حضور هیأت رئیسه ، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد از ایتدای بلوار شهید سلیمانی تا گلزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد.
در واحد خرم آباد برگزار شد: همایش پیاده روی یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی درمقاطع کاردانی ناپیوسته وکارشناسی پیوسته بهمن ماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره های مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بهمن ماه پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برروی سامانه www.azmoon.net قرار گرفت. پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ساعت 14 روز شنبه مورخ 20 دی ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند.
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
با ابلاغ دستورالعملی : جزئیات برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد+جدول

جزئیات برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم (بهمن ماه) سال 1399 اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ایمان عطارزاده مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل «برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد و حذف و اضافه نیمسال دوم - بهمن ماه 1399 دانشگاه آزاد اسلامی» را به رؤسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و آموزشکده های دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد. براساس این دستورالعمل؛ انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم توسط سامانه آموزشیار انجام می شود و از 11 تا 30 بهمن ماه ادامه دارد.
با ابلاغ دستورالعملی : جزئیات برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد+جدول
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

نتایج ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد 1399 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبانی که در پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند، می توانند برای مشاهده نتیجه خود به سایت آن سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه نمایند. پذیرفته شدگان می توانند در روزهای دوشنبه 22 دی ماه لغایت چهارشنبه 24 دی ماه 99 با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس http://edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند. پذیرفته شدگان می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس http://sanjesh.iau.ir قرار گرفته است مراجعه نمایند.
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تشریح کرد : جزئیات اعطای تسهیلات شهریه پس از فراغت از تحصیل وزارت علوم به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا اول بهمن ماه سال 1399 از تسهیلات شهریه قرض الحسنه بعد از فراغت از تحصیل وزارت علوم استفاده کنند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سیدهادی سیدفضلی رئیس صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا آغاز نیم سال دوم تحصیلی 1400-1399 (اول بهمن ماه سال 1399)، از دو منبع (بانک مهرایران و اعتبارات مصوب صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، مطابق با ابلاغ بخشنامه و تعیین سهمیه واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، از تسهیلات شهریه قرض الحسنه بعد از فراغت از تحصیل از محل منابع تخصیصی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استفاده کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تشریح کرد : جزئیات اعطای تسهیلات شهریه پس از فراغت از تحصیل وزارت علوم به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته بهمن ماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش براساس سوابق تحصیلی نیم سال دوم دانشگاه آزاد اسلامی می رساند، ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته بهمن ماه 99 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش براساس سوابق تحصیلی کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد
در واحد خرم آباد برگزار شد: جلسه بررسی مسائل پژوهشی و فناوری

جلسه بررسی مسائل پژوهشی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با حضور دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد ، دکتر رضا دریکوند معاون پژوهش و فناوری واحد ، رؤسای دانشکده ها و جمعی از اساتید و مدیران گروه های آموزشی برگزار شد. در این جلسه دکتر سیامک بهاروند ضمن قدر دانی از حضور اساتید و مدیران گروه گفت: هدف از برگزاری این جلسه همفکری و هم افزائی به منظور بررسی مسائل پژوهشی و یافتن راه هایی برای کسب درآمد های غیر شهریه ای با استفاده از قابلیت ها و توانمندی های واحد می باشد.
در واحد خرم آباد برگزار شد:  جلسه بررسی مسائل پژوهشی و فناوری
ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تا 20 دی ماه تمدید شد

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویی تا 20 دی ماه خبر داد. دکتر علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، از تمدید مهلت ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند تا روز شنبه 20 دی ماه نسبت به ثبت درخواست های نقل و انتقال خود اقدام کنند. وی تأکید کرد: روز شنبه (20 دی ماه) آخرین مهلت ثبت نقل و انتقال دانشجویی است و این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دانشجویان متقاضی می توانند با مراجعه به سامانه منادا به آدرس http://monada.iau.ir نسبت به ثبت درخواست نقل و انتقال خود اقدام کنند.
ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تا 20 دی ماه تمدید شد
گرامیداشت نخستین سالگرد شهادات سردار حاج قاسم سلیمانی در واحد خرم آباد

به مناسبت فرا رسیدن نخستین سالگرد شهادت سردار رشید سپاه اسلام سپهبد حاح قاسم سلیمانی مراسمی با حضور اعضای هیات رئیسه ، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد در محل یادمان شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار شد. به گزارش خبر نگار خبرگزاری آنا از خرم آباد ، در این مراسم حجت الاسلام مهدی مرادیان مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیت الله مصباح یزدی (ره) را تسلیت گفت. حجت الاسلام مرادیان در ادامه گفت: سخن گفتن در باره سردار سلیمانی بسیار دشوار است و هرگز نمی تواتن در باره ایشان حق مطلب را ادا کرد.
گرامیداشت نخستین سالگرد شهادات سردار حاج قاسم سلیمانی در واحد خرم آباد
شیوه‌نامه اجرایی آزمون جامع دکتری تخصصی (غیرپزشکی) نیمسال اول 1400-1399 ابلاغ شد

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی و معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی «شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 » را ابلاغ کردند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، «شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 » از سوی دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد. براساس این شیوه‌نامه؛ آزمون جامع (کتبی و شفاهی) در تمامی رشته ها به صورت غیرحضوری از تاریخ 99/10/27 تا 99/11/9 برگزار می شود.
شیوه‌نامه اجرایی آزمون جامع دکتری تخصصی (غیرپزشکی) نیمسال اول 1400-1399 ابلاغ شد
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

16,244

هفته گذشته

118,992

کل

5,961,032

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است