جمعه ٣١ خرداد ١٣٩٨تقدیراز دکترسیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان وواحدخرم آبادبه عنوان یکی از 9واحد برتر کشور

تقدیراز دکترسیامک بهاروندرئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان و واحدخرم آباد به عنوان یکی از 9واحد برتر کشور درحوزه فرهنگی ودانشجویی دراجلاس دو روزه روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ،با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی؛ گام دوم انقلاب اسلامی» به منظور گرامیداشت سی‌وهفتمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاداسلامی
با حضور دانشگاهیان و مسئولین استان لرستان برگزار شد: همایش سراسری تجلیل از دکتر حسین مهرداد

به همت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی لرستان با مشارکت دانشگاه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی استان همایش تجلیل از دکتر «حسین مهرداد» عصر دیروز در سالن شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد و با حضور گسترده اساتید دانشگاه‌ها، پژوهشگران، معلمان و مسئولان استان برگزار شد.
با حضور دانشگاهیان و مسئولین استان لرستان برگزار شد: همایش سراسری تجلیل از دکتر حسین مهرداد
تاکید مقام عالی وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری در خصوص حمایت از دانشجویان آسیب دیده در حادثه سیل جاری

با توجه به تاکید مقام عالی وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری در خصوص حمایت از دانشجویان آسیب دیده در حادثه سیل جاری، صندوق رفاه دانشجویی در نظر دارد نسبت به طراحی ساز و کار و حمایت مالی از دانشجویان مذکور اقدام نماید.
تاکید مقام عالی وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری در خصوص حمایت از دانشجویان آسیب دیده در حادثه سیل جاری
برگزاری دوره آموزشی استخراج DNA و کنترل کمی و کیفی آن و PRC

معاونت پژوهش دانشگاه در نظر دارد دوره آموزشی استخراج DNA و کنترل کمی و کیفی آن و را در تاریخ های 12 و 13 تیر ماه سال جاری برگزار نماید.علاقه مندان به شرکت در دوره ها حداکثر تا تاریخ 98/4/10 با شماره تلفن های 33120025و یا 33120461 تماس و ثبت نام نمایند.
برگزاری دوره آموزشی استخراج DNA و کنترل کمی و کیفی آن و PRC
عید سعید فطر مبارک باد.

نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد باده خرم عید است که در ساغر شد روز عید است، سوی میکده آیید به شکر که ببخشند هر آنکس که در این دفتر شد
عید سعید فطر مبارک باد.
مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در واحد خرم آباد

مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با حضور دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ، حجت الاسلام مومنی منش معاون فرهنگی نهاد رهبری ، هیات رئیسه واحد خرم آباد ، اساتید و کارکنان واحد خرم آباد در مسجد امام علی (ع) این واحد دانشگاهی برگزار شد.
مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  در واحد خرم آباد
سی امین سالگشت ارتحال ملکوتی بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تسلیت باد

«هیچ روزی چون چهاردهم خرداد نبود که در آن توفان مصیبت و عزا، بر این مردم تازیانه غم و اندوه فرود آورد. ایران یک‌دل شد و آن دل در حسرتی گدازنده سوخت و یک چشم شد و آن چشم در مصیبتی عظیم گریست. در آن روز خورشیدی غروب کرد که با طلوع آن هزار چشمه نور در زندگی ملت ایران جوشیده بود. روحی عروج کرد که با نَفَس روح الهی‌اش پیکر ملت را جان بخشیده بود. حنجره‌ای خاموش شد که نَفَس گرمش، سردی و افسردگی از جهان اسلام زدوده بود. لبانی بسته شد که آیات الهی عزت و کرامت را بر مسلمین فروخوانده و افسوس و ذلت را در روح آنان باطل ساخته بود».
سی امین سالگشت ارتحال ملکوتی بنیانگذار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  تسلیت باد
اخذ گواهینامه همکار استاندارد در بخش بتن توسط واحد خرم آباد

آزمایشگاه بتن ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد موفق به اخذ گواهینامه تأئید صلاحیت آزمایشگاه همکار استاندارد در بخش بتن آماده ، از اداره کل استاندارد استان لرستان گردید.
اخذ گواهینامه همکار استاندارد در بخش بتن توسط واحد خرم آباد
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس : حماسه حضوری دیگر

بار دیگر در لبیک به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد همپا و همراه با سایر اقشار مردم شریف ایران و عموم آزادیخواهان جهان ، با شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر امریکا » جنایات رژیم صهیونیستی و اربابانش را در اشغال سرزمین فلسطین پرشکوه تر از گذشته محکوم کرده و خواهان آزادی قدس شریف از وجود منحوس صهیونیست های غاصب شدند.
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس : حماسه حضوری دیگر
روز قدس فقط روز فلسطین نیست ، روز اسلام و روز حکومت اسلام است

آخرین جمعه ماه رمضان، روز پاسخ به انتظارهاست. همسایه مظلومیت، در هاله‌ای از بی‌سر و سامانی، به اعتراض یاران خود در این روز، دل بسته است. روز قدس، روز تذکر قدرت اسلام به تمام مدعیان سلطه‌جوی جهان است. فلسطین، دفتر ایام سال را به امید رسیدن به این جمعه شکوفا، ورق زده است. تا جمعه ظهوربه صحنه می‌آییم، تا صفوف معترضان ظلم، پر رنگ‌تر شود. به صحنه می‌آییم تا باطل، بیداری اصحاب حقیقت را واضح‌تر به نظاره بنشیند. به صحنه می‌آییم تا بغض ترک‌خورده فلسطین را به التیامی حماسی نشانده باشیم. آری! جمعه قدس، ریشه در جمعه ظهور دارد؛ ریشه در آن ناقوس عدالت که به دستان منجی صبح، به صدا درخواهد آمد.
روز قدس فقط روز فلسطین نیست ، روز اسلام و روز حکومت اسلام است
سی و هفتمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد

لطفا از کلیپی که مربوط به سی و هفتمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی است دیدن فرمایید.
سی و هفتمین سال تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی گرامی باد
ناگه غروب کدامین ستاره ژرفای شب را چنین بیش کرده است...

امشب، آخرین شبی است ‏که نخلستان‏ های کوفه میهمان نگاه تواَند. امشب، آخرین شبی است که قطرات اشکت بر سینه رازدار چاه فرو می‏ چکد. امشب، آخرین شبی است که کوچه پس کوچه ‏های مدینه، موسیقی گام‏های بلندت را می‏ شنوند. نبض ثانیه ‏ها امشب تندتر از همیشه می ‏زند. بغض سنگینی در نگاه خسته آسمان نشسته است. باد، هوهوی غریبانه‏ اش را دوباره از سرگرفته و بی ‏تابانه بر در و دیوار شهر می ‏کوبد.
ناگه غروب کدامین ستاره ژرفای شب را چنین بیش کرده است...
ختم کامل قرآن کریم در واحد خرم آباد

به مناسبت بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر وبه منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس جلسه ختم کامل قرآن کریم برگزار شد.
ختم کامل قرآن  کریم در واحد خرم آباد
برگزاری مراسم شبهای قدر دانشگاهیان در خرم آباد

مراسم احیای لیالی قدربه مدت سه شب در شبهای نوزده ، بیست و بیست و یکم ماه رمضان ساعت 22:30 در محل مسجد ستاد دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان با حضور اساتید ، کارکنان ، دانشجویان دانشگاه های شهرستان خرم آباد و عموم علاقمندان.برگزار می شود.
برگزاری مراسم شبهای قدر دانشگاهیان در خرم آباد
شب قدر، شب یلدایِ روح است

امشب، شبِ میهمانی رازها است. چگونه خواب، سرزمین چشم‏هایم را فتح کند، وقتی که به استقبالِ واژگانِ نور می ‏روند؟! امشب پنجره‏ ها ستاره می‏ چینند تا جوشن‏ کبیر، با تمام عظمتش آغاز شود، باران خواهد گرفت. امشب، شب یلدایِ روح است؛ یلدایی که مقیاسش زمینی نیست. یلدایی که هیچ یلدایی به ارزش یک ساعت آن هم نمی‏رسد حال آنکه هم ‏وزن هزار ماه است. امشب، تمام فرشتگان آسمان، با کسی که قرارِ زمین است وعده دیدار دارند. چه بزمی است در زمین و چه شوری است در آسمان و نردبان دعا چقدر شلوغ است! دست‏ها چونان مزارع آفتابگردان، بلند شده ‏اند و کهکشان‏ها را می‏کاوند. خاک، به شدت به افلاک نزدیک است و الغوث الغوث، پروانه پروانه از رویِ انگشت‏ها به سوی دوست پر می‏زند. دهان‏ها بویِ ذکر می‏ دهند و «کلیدهایِ بهشت» همه جا پخشند. «مفاتیح الجنان» قدر دانستنِ زمان را آسان می‏کند! و در این میان، نام علی علیه السلام چونان خورشید، بر دریایِ سرخِ اندوهِ جانمازها و شبستان‏ها می ‏تابد. غروب است یا شب؟ چه زود سحر در راه است.
شب قدر، شب یلدایِ روح است
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

7

هفته گذشته

12,318

کل

1,514,631

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است