پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در واحد خرم آباد برگزار شد

در آستانه 14 خرداد سالروز ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مراسمی با حضور مسئولین واحد خرم آباد در کنار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزارشد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در این مراسم با تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام ثابت کرد با دست خالی می توان در مقابل ظلم و جور و استبداد ایستاد و با توکل و ایمان به خدای بزرگ پیروز شد.
سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام خمینی (ره) بر ملت شریف ایران و همه آزادگان جهان تسلیت باد

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند. امام خمینی(ره) آزادمردی بی مانند بود که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش الهی و پیامبرگونه اش چنان دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را درهم نوردید که هنوز پس از گذشت چندین دهه کسی قادر به شناخت همه جانبه و عمیق شخصیت والای انسانی موحد و بصیر چون او نبوده است و نخواهد بود؛ 15 خرداد 1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی از یاد نرفتی دارد. سالروزرحلت جانسوز امام خمینی(ره) تسلیت باد.
سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام خمینی (ره)  بر ملت شریف ایران و همه آزادگان جهان تسلیت باد
برگزاری جلسه شورای آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد

در آستانه برگزاری امتحانات پایان ترم ، شورای آموزش دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه ، معاونین ، روسای دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی در سالن اجتماعات ساختمان شهید توکل مصطفی زاده واحد خرم آباد برگزار شد. در این جلسه دکتر سیامک بهاروند هدف از برگزاری جلسه را همفکری با اساتید در خصوص نحوه برگزاری امتحانات و اقداماتی که در این راستا ضروری می باشد عنوان کرد و گفت: در جلسه ای که با ریاست عالی دانشگاه در روز دوشنبه 12 خرداد برگزار خواهد شد در خصوص نحوه برگزاری امتحانات در استان ها ی مختلف تصمیم گیری خواهد شد. در ادامه محمد یاراحمدی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی ضمن ارائه گزارش از برگزاری کلاس های برخط در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد گفت: تعداد کلاس های برگزار شده در واحد خرم آباد و میزان شرکت دانشجویان این واحد دانشگاهی ازمیانگین سایر دانشگاه های استان بالاتر بوده است. یاراحمدی افزود: در این مدت بیش از 40هزار کلاس به صورت آنلاین در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان برگزار شده که از این تعداد بیش از 20 هزار کلاس برگزار شده مربوط به واحد خرم آباد می باشد. در ادامه اساتید حاضر در
برگزاری جلسه شورای  آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد
قابل توجه دانشجویان ارجمند

با عنایت به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت موازین بهداشتی برای کنترل این بیماری، خواهشمند است توصیه های زیر را در ایام برگزاری امتحانات پایان ترم جدی بگیرید. 1- رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از ازدحام درهنگام ورودبه حوزه امتحانی ودوری ازهرگونه تجمع وازدحام درمقابل دانشکده های محل برگزاری امتحانات 2- لزوم استفاده از ماسک و دستکش 3- استفاده از دستگاه ضدعفو نی کننده هوشمند مستقر در ورودی دانشگاه 4- حتی المقدور در روزهایی برگزاری امتحان از وسیله نقلیه شخصی برای ایاب و ذهاب استفاده فرمایید. 5- پس از پایان امتحان با ترک سریع دانشکده ها فرصت گند زدایی و ضدعفونی کردن محل های برگزاری امتحان را برای همکاران ما فراهم بیاورید. 6- از انداختن دستمال کاغذی ، ماسک و دستکش های استفاده شده در محیط دانشگاه جدا" پرهیز نمایید. 7- درصورت استفاده از وسیله نقلیه عمومی از قبیل اتوبوس یا تاکسی ،حتما ازماسک ودستکش استفاده نمایید. 8- حتماوسایل شخصی موردنیاز امتحان ازقبیل خودکار ،ماشین حساب ...وکارت ورودبه جلسه راهمراه داشته باشید .
قابل توجه دانشجویان ارجمند
با حضور مسئولان انجام گرفت: گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در واحد خرم آباد

در سی و هشتمین سالروز فتح خرمشهر در مراسمی که بر مزار شهدای گمنام واحد خرم آباد برگزار شد از چند نفر از فرزندان و خانواده های شهدای عملیات آزاد سازی خرمشهر تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ، سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در این مراسم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت گفت: سوم خرداد آیینه تمام نمای تاریخ و جفرافیای دفاع مقدس و جهاد آگاهانه ملت رشید ایران است. بهاروند با اشاره به جمله تاریخی امام راحل (ره) مبنی بر اینکه "خرمشهر را خدا آزاد کرد " افزود: با نگاه به شرایط دوران جنگ میبینیم که رژیم بعث عراق به سرکردگی صدام جنایتکار مورد حمایت کامل سیاسی ،اقتصادی و تسلیحاتی ابرقدرت های آن روزگار بود و حتی در میان اسرای عراقی افرادی از کشورهای مختلف دنیا حضور داشتند ، اما در مقابل نیروهای نظامی و بسیج مردمی ما با توکل بر خدای متعال و رهبری پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) و با نیروی ایمان و غیرت و با اخلاص و رشادت در مقابل این دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند ، وبر خلاف همه پیش بینی های نظامی ک
با حضور مسئولان انجام گرفت: گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در واحد خرم آباد
عید سعید فطر مبارک باد

عید فطر عید پایان یافتن رمضان نیست فطر ، شادی و دست افشانی بر رفتن رمضان نیست برآمدن روزنو ، روزی نو و انسانی نو است عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می‌شود عید سعید فطر، روز چیدن میوه‌های شاداب استجابت بر همه میهمانان خوان رحمت الهی مبارک باد.
عید سعید فطر مبارک باد
خرمشهر را خدا آزاد کرد.امام خمینی(ره)

بسم الله الرحمن الرحیم سوم خرداد یادآور رشادت و پایمردی مردان و زنانی از قبیله ی عشق است ، آنانی که عشق به وطن وعشق به شرافت و ارزشهای والای انسانی درقاموسشان به خون ترجمه شده است خونی که از ثارالله درشریان حیات آنان جاری شده بود. خروشان وبی امان ندای هیهات من ذلت را سرمی داد. شجاعان سرزمین آزادگان، غیرتمند وشجاع تر از هر زمانی به فرمان پیر ومرشد خویش خمینی کبیر (ره) به جنگ غاصبی از تبارضحاک رفتند وبا نثار خون خویش خرمشهرعزیزرا از چنگال پلید زمان ، صدام جنایتکار، رهانیدند وباردیگر کلام، "چو ایران نباشد تن من مباد." را با تقدیم جان خویش تفسیر کردند، تا ایران وایرانی همچون مولایشان حضرت حسین ابن علی (ع) پرچمداری آزادگی باشد .
خرمشهر را خدا آزاد کرد.امام خمینی(ره)
پیام رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان به مناسبت روز جهانی قدس

"روز قدس، روز حیات اسلام است." امام خمینی (ره) روزجهانی قدس که از یادگارهای همیشه جاوید معمارانقلاب حضرت امام خمینی (ره) است پیامی رسا برای تاریخ بشریت است که پژواک آن پیوسته درگوش جهانیان درتلاطم است و فریاد بیدارباش آزادگان عالم دربرابر سبوعیت مدرن غاصبان صهیونیسم به رهبری آمریکای جهانخوار است. روزقدس ، صوری است که توسط اسرافیل زمان نواخته شد، تا وجدا نهای مرده را زنده کند و در برابر فجایع ددمنشانه صهیونیست های کودک کش بی تفاوت نباشند . و اکنون، جهانیان روز به روزشاهد تاثیرگذاری این پیام ، و افول روزافزون، قدرت پوشالی فرزندان سامری و تزلزل خانه ی عنکبوتی آنان و فروپاشی هژمونی اربابان جهانخوارشان هستند و این وعده خداوند است که مستضعفین وارثان زمین خواهند شد.و بیان رهبرفرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای که فرمود :"تقدیر الهی این است که فلسطین آزاد خواهد شد ".خود مژده ای دیگر، به تمامی ملت های مسلمان است تا روز قدس را میثاق ومیعاد خود درجهت نابودی رژیم جعلی اسرائیل وآزادی قدس شریف ازچنگال پلید صهیونیست های اشغالگر قراردهند. روز قدس یادآور وظیفه خطیری است که همه مل
پیام رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان به مناسبت روز جهانی قدس
بیانیه ی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به مناسبت روز قدس

مسئله ‌فلسطین ‌امروز مسئله ‌اول‌ جهان ‌اسلام ‌است‌. روز قدس نمادی ابدی برای اعلام حمایت از مظلومان فلسطینی و اعلام انزجار از غده سرطانی به اسم رژیم صهیونیستی است. رژیم جنایتکار و کودک کش صهیونیستی که سال هاست متوهمانه و وحشیانه با غصب سرزمین قدس و با به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم غزه به دنبال گسترش صهیونیسم و اسلام ستیزی بوده اکنون بیش از هر زمان دیگری شکننده و سست شده است. این رژیم جعلی با همدستی مرتجعان منطقه و ارباب خونخوار خود (آمریکا) وحشی گری و شرارت را به حد اعلا رسانده و امروز می توان بوی خون بی گناهان را از زیر عبای عربی و کت و شلوار غربی این وحوش انسان نما به خوبی استشمام کرد. روز قدس نه تنها برای حمایت از مردم غزه بلکه برای حمایت از همه ی مظلومان عالم است در سر تا سر این کره خاکی است ، همه آن ملت های مظلومی که آزادگی را سرمشق خود قرار داده و در حال مبارزه با ستم مستبدین و استکبارگران هستند.
 بیانیه ی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به مناسبت روز قدس
با صدور پیامی : دکتر طهرانچی فرارسیدن سی‌وهشتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، فرا رسیدن سی‌وهشتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک گفت. در متن پیام دکتر طهرانچی آمده است: «بسمه تعالی با حمد و ستایش به محضر باری‌تعالی و درود بر پیامبر خاتم (ص) و اهل بیت کرامش که چراغ راه بشریت‏ اند فرارسیدن سی‌وهشتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی را به اعضای محترم هیأت مؤسس و هیأت امنا و همکاران گرامی در این خانواده بزرگ، تبریک و تهنیت می گویم. بی‌شک موقعیت ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه ملی و منطقه‌ای، مرهون ممارست و زحمات نیروی انسانی کارآمد، دلسوز و متخصصی است که طی این سالها کوشیده‌اند با مجاهدت صادقانه، موجبات رشد و بالندگی این نهال نوپا را فراهم و آن را به درختی سرافراز و سروقامت تبدیل کنند؛ جا دارد از تلاش همه دست‌اندرکاران این نهاد علمی و اجتماعی تشکر و قدردانی کنم. خوشبختانه در سالی که گذشت، اقدامات خوبی جهت تحول بنیادین در مباحث نظری و مدیریتی، تقویت و توسعه اقتصاد دانش بنیان و پژوهش مسئله‌محور صورت گرفت.
با صدور پیامی : دکتر طهرانچی فرارسیدن سی‌وهشتمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک گفت
با صدور پیامی : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی روز «ارتباطات و روابط عمومی» را تبریک گفت

دکتر طهرانچی در پیامی فرا رسیدن روز «ارتباطات و روابط عمومی» را به مدیران و کارکنان روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی روز جهانی «ارتباطات و روابط عمومی» را به فعالان این عرصه تبریک گفت. متن پیام دکتر طهرانچی به شرح زیر است:
با صدور پیامی : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی روز «ارتباطات و روابط عمومی» را تبریک گفت
پیام دکتر رضا همدانچی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

بسمه تعالی بیست و هفتم اردیبهشت، «روز ارتباطات و روابط عمومی» را به همه همکاران گرامی، خدوم و دلسوز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می گویم. امروزه اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است، دو چندان شده است. روابط عمومی به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد. تلاش های بی دریغ همکاران گرامی و عزیزم در پوشش خبری و انعکاس فعالیت های واحدهای دانشگاهی، هدایت تحصیلی داوطلبان ورود به دانشگاه و جذب دانشجو، اطلاع رسانی و راهنمایی اساتید و دانشجویان درخصوص برگزاری کلاس های آموزشی به صورت مجازی، اطلاع رسانی اقدامات واحدها در مبارزه و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و ... شایسته تقدیر و قدردانی است. این روز فرخنده را به تمامی مدیران و کارکنان محترم روابط عمومی استان‏ها، مسئولان روابط عمومی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی صمیمانه تبریک عرض می‏کنم و امیدوارم در پناه خداوند منان در انجام وظایف محوله بیش از پیش موفق و موید باشید. ارادتمند همیشگی شما رضا همدا
پیام دکتر رضا همدانچی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد

روابط عمومی سرچشمه زلال اطلاعات و ارتباطات است. بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده آلبوم های گوناگون تبدیل شده است. اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه ی عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است. این روز را به تلاش‌گران و کوشندگان این طریق پُر پیچ و خم و دشوار، صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند قادر بلندمرتبه برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی مسالت می نماییم. روز روابط عمومی مبارک
27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان به مناسبت درگذشت عضو هیات علمی واحد بروجرد

بسم الله الرحمن الرحیم انالله واناالیه راجعون خبر درگذشت همکارگرامی، زنده یاد دکتر گودرز محسنی روزبهانی عضو هیئت علمی گروه شیمی واحد بروجرد، موجب تاثر و تاسف فراوان گردید اینجانب با اندوه بسیار این مصیبت غمباررا به خانواده گرامی آن عزیز سفرکرده وخانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض نموده وازخداوند منان برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم .
پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان لرستان به مناسبت  درگذشت عضو هیات علمی واحد بروجرد
آه زمین و گریه آسمان

آن شب ستاره ها غمگنانه به کوفه می نگریستند و ماه از شرم، خود را با ابرها پوشانده بود. بغض آسمان که باز شد، زمین به حال خود گریست. تنها نه امت، یتیم شده بود، بلکه انسان سند افتخار و برگ برنده خود را در برابر ابلیس گم کرده بود. از در و دیوارهای کوفه ناله می بارید و وحشت سراسر آن را فرا گرفته بود. کوفه سراسر سکوت است و خاک مرگ، روی شهر پاشیده اند. از آسمان غم می بارد. نگرانی در عمق زمان و لحظه ها موج می زند. علی(علیه السلام) در بستر مرگ آرمیده است. آخر چگونه می‌توان باور کرد خورشید بمیرد؟ چه کسی‌باور می‌کند ماه با دستان کافری شق‌القمر شود؟چگونه می‌توان از زلالی آب، روشنایی خورشید، لذت عدالت، اوج جوانمردی و عظمت شجاعت دست شست؟خدایا! مگر یک شمشیر را چقدر توان است؟ مگر یک تکه آهن چه می‌تواند بکند؟هستی در بهت و شگفتی فرو رفته‌است. فوران مرثیه است. اوج گریه و اشک و اندوه است. علی به شهادت رسیده‌است...
آه زمین و گریه آسمان
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

1,779

هفته گذشته

57,836

کل

2,929,157

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است