پنج شنبه ١ مهر ١٤٠٠به مناسبت هفته دفاع مقدس ؛ تجلیل از رزمندگا ن و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد

به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و در اولین روز از این هفته آیین تجلیل از رزمندگان ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در محل گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد برگزار شد و از ۸ نفر از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس تجلیل شد و هدایای به رسم یاد بود به ایشان اهدا گردید. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد ، در این مراسم که با حضور گسترده اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار گردید دکتر علی فتح الهی عضو هیئت علمی و ربیس بسیج اساتید واحد خرم‌آباد با برشمردن ویژگی های هشت سال دفاع مقدس، آن را نقطه عطفی در تاریخ این سرزمین عنوان کرد و گفت: جهاد ایثار و مقاومت جانانه ملت ایران در دوران دفاع مقدس مثال زدنی است.
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره کاردانی پیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه http://azmoon.org قرار گرفت. پذیرفته شدگان این دوره می توانند از ساعت 10 صبح شنبه سوم مهرماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به نشانی http://edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت‌نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته‌شدگان تمامی محل‌­های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. همچنین پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت‌نام می توانند راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه http://sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهرماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفت. پذیرفته شدگان این دوره می توانند از ساعت 10 صبح شنبه سوم مهرماه با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام کنند. پذیرفته شدگان کلیه محل­‌های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می‌توانند روز سه شنبه 30 شهریور راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
نتایج پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته مهرماه ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد
جلسه هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان دانشگاه آزاد لرستان برگزار شد

جلسه هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با حضور فعالان سیاسی و فرهنگی دانشجویی استان لرستا ن و با حضور مسئولان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد ؛ جلسه هیأت نظارت بر تشکل های دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با فعالان سیاسی و فرهنگی دانشجویی استان؛ صبح امروز با حضور دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان، حجت الاسلام مهدی مرادیان مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد، دکتر بهروز دوستی نماینده ریاست دانشگاه در تشکل ها و دبیران تشکل ها،کانون ها و بسیج دانشجویی برگزار شد.
جلسه هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان دانشگاه آزاد لرستان برگزار شد
پیام تبریک دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به مناسبت آغاز سالتحصیلی جدید پیام تبریکی به شرح زیر صادر کرد در متن این پیام آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم هلْ یَسْتَوِی الَّذِینَ یَعْلَمُونَ وَالَّذِینَ لَا یَعْلَمُونَ (زمر 9) به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد ، به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت. جایگاه رفیع دانشگاه به عنوان نهادی اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، لزوم مشارکت نخبگان و دانشگاهیان در زمینه های مختلف را ایجاب می کند، در این راستا بر یکایک اعضای جامعه دانشگاهی است که با ایجاد فضایی همراه با نشاط ، پویایی علمی و فرهنگی با رعایت موازین اسلامی در محیط دانشگاهی تلاش کنند.
پیام تبریک دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۲۶ شهریور ماه ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا روز جمعه ۲۶ شهریورماه ادامه دارد. داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان تا ساعت 24 روز جمعه 26 شهریور با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. به داوطلبان توصیه می شود ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.
انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۲۶ شهریور ماه ادامه دارد
نتایج نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه منادا قابل مشاهده است

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱ـ ۱۴۰۰ خبر داد. دکتر مهران صلواتی مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: نتایج نقل و انتقالات و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول 1400-1401 صرفاً از طریق سامانه منادا قابل مشاهده است. وی ادامه داد: تمامی متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از نتایج نقل و انتقال و میهمانی نیمسال اول سال تحصیلی 1401ـ 1400 به سامانه منادا به نشانی http://monada.iau.ir مراجعه کنند. دکتر صلواتی تأکید کرد: تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری بود تا دانشجویان نیازی به تردد بین واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد جهت پیگیری درخواست خود نداشته باشند.
نتایج نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه منادا قابل مشاهده است
دکتر عطارزاده تشریح کرد؛ نحوه ثبت درخواست انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰ توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی فرآیند ثبت درخواست انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰، گفت: انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول که توسط سامانه آموزشیار انجام می‌شود، از روز شنبه ۱۳ شهریور آغاز شده و تا ۲۵ شهریور ادامه دارد. سوم تا هفتم مهرماه نیز به عنوان بازه زمانی حذف و اضافه دانشجویان تعیین شده است. وی ادامه داد: با توجه به برنامه زمان‌بندی و بازه‌های مجاز انتخاب واحد استانی، امکان ورود سایر دانشجویان به سامانه، خارج از تقویم زمان‌بندی اعلام شده، امکان‌پذیر نیست. این محدودیت به منظور سهولت در انتخاب واحد دانشجویان در نظر گرفته شده است. سایر دانشجویان در صورت نیاز به درخواست‌های سیستمی برای امور آموزشی، فرآیند فارغ‌التحصیلی، پرداخت شهریه و... می‌توانند از ساعت ۲۲ هر
دکتر عطارزاده تشریح کرد؛ نحوه ثبت درخواست انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰ توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
با حضور مسئولان صورت گرفت؛ انعقاد تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با شرکت شهرک‌های صنعتی

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با شرکت شهرک‌های صنعتی این استان منعقد شد. به گزارش روابط عمومی واحد خرم آباد ؛ مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و شرکت شهرک‌های صنعتی این استان در نشست دوجانبه تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند. مهم‌ترین مواد این تفاهم‌نامه همکاری مستمر درباره کمک به واحد و هسته‌های فناور، ایجاد دفاتر شرکت شهرک‌های صنعتی در مراکز رشد دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان لرستان، همکاری برای برگزاری رویدادهای فناورانه، برگزاری دوره‌های مشترک آموزشی تخصصی، اجرای طرح‌های پژوهشی و حمایت از پایان‌نامه‌های مسئله‌محور و همکاری دوجانبه برای اجرای طرح پایش و کارآموزی دانشجویان است.
با حضور مسئولان صورت گرفت؛  انعقاد تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با شرکت شهرک‌های صنعتی
انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا جمعه ۲۶ شهریور تمدید شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا روز جمعه ۲۶ شهریورماه تمدید شد. داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان تا ساعت 24 روز جمعه 26 شهریور با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. به داوطلبان توصیه می شود ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.
انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی امروز (جمعه ۱۹ شهریورماه) پایان می یابد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی ساعت 24 امروز (جمعه ۱۹ شهریورماه) به پایان می رسد. داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش تا ساعت 24 امروز (جمعه 19 شهریور) با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.
امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی
آغاز واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۰ شهریور

معاون توسعه منابع سلامت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه ۲۰ شهریور آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همایون رستگارزاده با اشاره به آخرین وضعیت و زمان واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: در ادامه پیگیری هایی که از اواخر تیر و مردادماه شروع شد و پیرو هماهنگی با وزارت بهداشت و با ورود محموله های جدید واکسن به کشور و تاکید وزیر بهداشت برای تسریع واکسیناسیون، انشالله از روز شنبه ۲۰ شهریورماه واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می شود.
آغاز واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۰ شهریور
دفتر استانی خبرگزاری ایسکانیوز در استان لرستان افتتاح شد

دفتر استانی خبرگزاری ایسکانیوز در استان لرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی مرادیان مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ، حمید رضا زهره ای معاون فرهنگی دانشجویی واحد خرم آباد ، جمعی از اساتید و کارکنان و اعضای این باشگاه افتتاح شد. حجت الاسلام مرادیان دراین مراسم ضمن تبریک به اعضای باشگاه و مدیر دفتر استانی برای آغاز به کار رسمی دفتر گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری امروز میدان نبرد و درگیری تغییر کرده و فضای رسانه میدان نبرد است. وی در ادامه افزود: ما هشت سال نبرد تن به تن داشتیم اما اکنون فضای جنگ و میدان نبرد،فضای مجازی و رسانه است که دشمن در این فضا بر علیه دین، ملت، دانشگاه ها و همه ی دیدگاه های ما میجنگد و متاسفانه موفق هم عمل کرده است. مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد تاکید کرد : همه ی اعضای باشگاه که این مسئولیت را پذیرفتند همت کنند و در فضای رسانه قوی عمل کنند و پوشش و نشر اخبار را به خوبی انجام دهند.
دفتر استانی خبرگزاری ایسکانیوز در استان لرستان افتتاح شد
دکتر عطارزاده تشریح کرد؛ نحوه ثبت درخواست انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰ توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی فرآیند ثبت درخواست انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول 1401-1400، گفت: انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول که توسط سامانه آموزشیار انجام می‌شود، از روز شنبه 13 شهریور آغاز شده و تا 25 شهریور ادامه دارد. سوم تا هفتم مهرماه نیز به عنوان بازه زمانی حذف و اضافه دانشجویان تعیین شده است.
دکتر عطارزاده تشریح کرد؛  نحوه ثبت درخواست انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰ توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۹ شهریور ماه ادامه دارد

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا روز جمعه ۱۹ شهریور ماه ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش تا روز جمعه 19 شهریور ماه با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. به داوطلبان توصیه می شود، ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.
انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۹ شهریور ماه ادامه دارد
عکس روزدانشگاه در نگاه روزنامه ها

آلبوم عکس دانشگاه

آرشیو خبرها

اخبار معاونت ها


اخبار دانشکده ها


اخبار گروهها   تعداد بازدیدامروز

1,488

هفته گذشته

89,508

کل

9,529,344

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است