English  |   |  site Map   |   یکشنبه 26 آذر 1396   


تاريخ و زمان انتشار :


        1396/04/28 تعداد بازديد کنندگان:           59
14عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به شورای راهبردی زنان فرهیخته معرفی شدند

14عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به شورای راهبردی زنان فرهیخته معرفی شدند

دکتر هنگامه غضنفری

رئیس شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان گفت: 14 نفر از زنان توانمند عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان به منظور پیشنهاد برای کسب پست‌های مدیریتی و اجرایی در واحدهای استان، به شورای راهبردی زنان فرهیخته سازمان مرکزی معرفی شده‌اند.

به گزارش ایسکانیوز ، درباره فعالیت‌های شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان گفت: این شورا نیمه دوم سال 94 با حکم دکتر فاطمه طباطبایی، رئیس شورای راهبردی زنان فرهیخته در دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان تشکیل شد و در این مدت توانستیم سه جلسه برگزار کنیم که موضوع آن بیشتر مربوط به معرفی و جایگاه شورا و تشکیل بانک اطلاعاتی بانوان دانشگاه آزاد استان بود.

رئیس شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان با بیان اینکه دفتر کار شورا در واحد لرستان راه‌اندازی شده است، گفت: شش ماه گذشته برای جمع‌آوری بانک اطلاعاتی زنان فرهیخته با واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان نامه‌نگاری و مکاتبات اداری انجام دادیم و موفق شدیم که 70 درصد رزومه بانوان عضو هیات علمی این دانشگاه را جمع‌آوری کنیم.

او ادامه داد: اولویت ما در سال 95 تکمیل بانک اطلاعاتی زنان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و مرحله بعدی بانوان کارمند با برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های علمی است.

این مسئول درباره حضورش به عنوان رئیس شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در جلسات استانی، گفت: بنده تاکنون در جلسات شورای اداری استان، شورای پژوهش و فناوری و شورای زن و آموزش عالی حضور داشته‌ام و علاوه بر آن توانسته‌ایم یک جلسه با حضور استاندار لرستان و یک گردهمایی با عنوان زنان فرهیخته استان برگزار کنیم.

او با بیان اینکه تاکنون در جلسات شورای اداری، شورای پژوهش و فناوری و شورای دانشجویی و فرهنگی حضور داشته است، عنوان کرد: در نمایشگاه جنبی همایش ملی زن و مدیریت آموزش عالی با ارایه ٣٠ عنوان کتاب و ٧٠ عنوان طرح پژوهشی به عنوان آثار علمی بانوان استان شرکت کردیم.

غضنفری تشکیل شورای راهبردی زنان فرهیخته در دانشگاه آزاد اسلامی را بسیار امیدوار کننده ارزیابی کرد و گفت: این شورا تاکنون اثرگذاری زیادی میان بانوان دانشگاه آزاد اسلامی داشته است. بنده اعتقاد دارم به همان اندازه که زنان نیاز به دیده شدن و استفاده از قابلیت‌هایشان را دارند، سازمان‌ها نیز نیاز به استفاده از این ظرفیت را دارند و خانم‌ها هم باید از این فرصت بهره ببرند و مدیران نیز از ظرفیت بانوان استفاده کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لرستان با توجه به برنامه‌های سال جاری این شورا گفت: برای شش ماه آینده و در سال جاری پیش‌بینی کرده‌ایم که برای هر یک از واحدهای استان یک کارگاه علمی دایر و نشستی نیز با عنوان «فرصت‌ها و چالش‌های مدیریت دولتی در استان» با حضور مدیرکل تأمین اجتماعی استان که خانم هستند، برگزار کنیم.