جمعه ٩ اسفند ١٣٩٨

تعداد بازدید: ٤٤٨
 

:

فردا همه می آییم

22بهمن یاد آور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است که عشق به انقلاب و امام راحل (ره) و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد می زند. در چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که مقارن با اربعین شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی گشته است ازشما همکاران ارجمند دعوت کرده تا با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گفته و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن، بار دیگر تجدید پیمان نمایید. وعده ما ساعت 9/30 مقابل بیمارستان شهدای عشایر

کد خبر: ٣١٣٤٣

تاریخ انتشار: ٢١ بهمن ١٣٩٨ ساعت ١٨:١٠22بهمن یاد آور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است که عشق به انقلاب و امام راحل  (ره) و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد می زند.
در چهل و یکمین  سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که مقارن با اربعین  شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام  حاج قاسم سلیمانی گشته است ازشما همکاران ارجمند  دعوت کرده تا با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گفته و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن، بار دیگر تجدید پیمان نمایید.
وعده ما  ساعت 9/30 مقابل بیمارستان شهدای عشایر   تعداد بازدیدامروز

3,876

هفته گذشته

63,212

کل

1,914,748

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است