جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠

تعداد بازدید: ٩٢٧٦٨
 
باشگاه خبرنگاران جوان

رویداد بین المللی هنری در دو ماه پیش رو

کد رویداد: ٤
تاریخ انتشار: ٠١ بهمن ١٣٩٦ ساعت ٨:٠

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ فرید رحمتی، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: طی دی ماه و بهمن ماه امسال، میزبان بیش از ٢٥٠ هنرمند شاخص کشوری در قالب جشنواره‌های بین المللی تئاتر، موسیقی و هنر‌های تجسمی فجر خواهیم بود.

وی افزود: در گام اول و از دهم تا بیستم دی ماه آتی، جزء ٥ استانی خواهیم بود که میزبان آثار راه یافته به جشنواره‌ی بین المللی تئاتر فجر هستند و برخی از نمایش‌های شرکت کننده در این رویداد، علاوه بر اجرا در تهران، در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد نیز به روی صحنه می‌روند.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: در دهه‌ی پایانی دی ماه شاهد حضور گروه‌ها و هنرمندان شرکت کننده در جشنواره‌ی بین المللی موسیقی فجر، در استان خواهیم بود که طی ١٠ شب در خرم آباد به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

رحمتی در ادامه از برگزاری جشنواره‌ی بین المللی هنر‌های تجسمی فجر طی بهمن ماه سال جاری در استان خبر داد و تصریح کرد: آثار راه یافته به این جشنواره در قالب نمایشگاه‌های محتلف در معرض دید علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف تجسمی در استان قرار خواهد گرفت.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: علاقه‌مندان به تئاتر و موسیقی برای دیدن آثار حاضر در این جشنواره‌های فجر استانی، باید نسبت به تهیه‌ی بلیط اقدام کنند که شیوه‌ی خرید آن در آینده‌ی نزدیک اعلام خواهد شد.   تعداد بازدیدامروز

2,389

هفته گذشته

19,934

کل

10,251,879

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد


آدرس: خرم آباد-کیلومتر 5 جاده تهران مجتمع دانشگاهی آیت اله کمالوند
تلفن: 06633120011-18
کدپستی: 6817816645
پست الکترونیک: admin [at] khoiau.ac.ir


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد محفوظ است